Societatea Culturală „ATOM” Ploiești a participat, vineri, 6 martie, în calitate de invitat al Primăriei Municipiului Ploiești, la prima întâlnire formală organizată cu reprezentanții sectorului HoReCa, în contextul interesului manifestat pentru deschiderea unui dialog instituțional privind viitorul zonei centrale a
Primăria Ploiești anunță elaborarea Regulamentului de Estetică urbană și mobilier urban pentru zona centrală și bulevardul Independenței










